Jsme marketingovou komunikační agenturou se zaměřením zejména na oblasti nových médií a internetu a využíváme k tomu výborných IT znalostí a hlubokých zkušeností z budování a správy IT infrastruktury.

Díky detailní znalosti IT technologií a marketingových nástrojů se nám v ZULU Group daří již od roku 2000 realizovat mnoho marketingových projektů pro české, slovenské i nadnárodní společnosti z USA, Velké Británie, Japonska a Finska.

Marketing

Pro naše klienty jsme připravili a zrealizovali bohaté spektrum služeb, které jim umožňují věnovat se obchodu a podnikání a zcela přesunout své marketingové komunikační aktivity na nás.

Marketing

Zahrnuje to nejenom nastavení komunikační strategie vůči zákazníkům, partnerům nebo médiím, ale také PR služby. Naše zkušenosti jsou zcela praktické, kdy jsme poskytovali kompletní služby outsourcingu marketingu a komunikace mimojiné například ElectroWorldu (PR).

Kdybyste se chtěli podívat na naše bohaté reference, najdete je tady.

Co v marketingu a PR umíme?

  • Definování cílové skupiny
  • Příprava indoor nebo outdoor kampaně, včetně návrhu vizuálu
  • Marketingové a propagační materiály, tisk offset nebo digitál podle potřeby
  • DTP, grafika pro tištěná média, příprava inzerce nebo komunikace v tištěné nebo elektronické formě
  • Komunikace s médii, PR, mediální prezentace, podlinková a nadlinková komunikace, mailingy, copyrighting včetně textů na webové stránky a firemních fotografií
  • Produkce – výroční nebo zábavní teambuildingové akce pro zákazníky

Propojení obou služeb tedy marketingu a IT dokážeme splnit úkoly, které vám dovolí soustředit se na váš základní business a zbytek nechat na nás.