Jsme marketingovou komunikační agenturou se zaměřením zejména na oblasti nových médií a internetu a využíváme k tomu výborných znalostí a hlubokých zkušeností z budování a správy IT infrastruktury.

Díky detailní znalosti IT technologií a marketingových nástrojů se nám v ZULUGroup daří již od roku 2000 realizovat stovky marketingových projektů pro české, slovenské i nadnárodní společnosti z USA, Velké Británie, Japonska a Finska.

Marketing

Pro naše klienty jsme připravili a zrealizovali bohaté spektrum služeb, které jim umožňují věnovat se obchodu a podnikání a zcela přesunout své marketingové komunikační aktivity na nás.

Marketing

Zahrnuje to nejenom nastavení komunikační strategie vůči zákazníkům, partnerům nebo médiím, ale také PR služby. Naše zkušenosti jsou zcela praktické, kdy jsme poskytovali kompletní služby outsourcingu marketingu a komunikace mimojiné například ElectroWorldu (PR).

Kdybyste se chtěli podívat na naše bohaté reference, najdete je tady.

Rádi používáme pro podporu marketingu intenzivní komunikaci s obchodním oddělením a zejména naši druhou důležitou službu: návrhy, budování a správu IT infrastruktury.

IT infrastruktura: budování a správa

Současně najdete v naší nabídce služby budování a správy IT infrastruktury. A můžete si pod tím představit servis počítačů, mobilních telefonů, Wi-fi firemní sítě, routerů, tiskáren, síťové infrastruktury až po návrh, stavění serverů na Linuxu a jejich nastavení jako poštovní servery, firewally nebo WWW servery s redakčními systémy WordPress nebo Drupal.

Propojení obou služeb tedy infrastruktury a marketingu dokážeme precizně plnit úkoly, které vám dovolí soustředit se na váš základní business a zbytek nechat na nás.

Propojením obou služeb tedy infrastruktury a marketingu dokážeme precizně plnit úkoly, které vám dovolí soustředit se na váš základní business a zbytek nechat na nás.