ZULU Shaka byl králem a sjednotitelem mnoha afrických kmenů v předminulém století. Proslul zcela novou taktikou.

Jako první v historii použil místo liniového postupu rozdělení vojska na menší skupiny lehce oděných a vyzbrojených vojáků. S nimi pak operoval na mnoha místech, rychle je přesouval, přeskupoval a posiloval křídla nebo místa, kde to bylo potřeba.

Na moderním trhu s obrovskou konkurencí a převisem nabídek nad poptávkami je to stejné. Důležitou částí úspěchu je schopnost bleskově reagovat na změny na trhu, reagovat na změny ve složení zákazníků, hledat nové cílové skupiny, zjednodušit marketingové procesy, chce to svěží přístup, mrštnost, odbornost a schopnost absorbovat změny. Znamená to osvěžení Marketingu.

Osvěžení marketingu

Nestačí zaplatit za inzerci na Seznam.cz, nestačí zaplatit programátora a postavit si internetové stránky, vytisknout vizitky a prezentaci do PPT. Celý marketing chápeme jako komplex mnoha aktivit směřujících k podpoře obchodních aktivit společnosti. Tak, jak to děláme pro naše zákazníky.

Využívání moderních a přímých kanálů komunikace s partnery nebo zákazníky, otevírá fantastické možnosti pro růst vaší společnosti a businessu. A promyšlené využití marketingových prostředků tomu pomůže.